Full 1
Ремонт під ключ квартир в Харкові
Full 1
Full 2
Ремонт під ключ котеджів в Харкові
Full 2
Full 3
Ремонт під ключ магазинів і ресторанів в Харкові
Full 3
Full 4
Безкоштовна консультація та кошторис на роботи
Full 4
previous arrow
next arrow

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ

Ремонт квартир в Харкові

Галерея робіт

  Про нас

  Будівельники у Харкові

  ВВВ – це комплексна бригада будівельників, до складу якої входять різні фахівці будівельної галузі.

  Історія – нашого колективу починається з 2008 року, коли керівник нашої бригади тільки починав свою кар’єру в будівництві, працюючи виконробом в будівельній компанії.

  Досвід – За цей час було отримано колосальний досвід в сфері будівництва, напрацьовані фахівці високого рівня професіоналізму.

  На даний момент ми виконуємо весь комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт і ремонтно-будівельних робіт. Надаємо допомогу в закупівлі матеріалів, консультуємо, складаємо кошторис на роботи, надаємо послуги дизайнера , надаємо гарантію на всі види робіт.

   

  ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

  Будівельні матеріали найкраще купувати в одному місці або в будівельному гіпермаркеті або в оптовому складі. У цих двох випадках завантаження здійснюється безкоштовно і доставка буде здійснюватися одним транспортом, що буде дешевше. Наші фахівці в цьому допоможуть.

  Кошторис починається з заміру. Перераховуються всі види робіт, які необхідно виконати, а також обсяг робіт. Після цього складається список необхідних матеріалів. Коли виконані всі перераховані вище умови складається кошторис робіт, де вказується вартість всіх матеріалів і вартість необхідних робіт. На підставі цього кошторису виконується ремонт вашого приміщення. Кошторис повинен складати досвідчений інженер, щоб в подальшому не виникало запитань.

  Він не обов’язковий, але по ньому набагато простіше працювати будівельникам з замовниками. У дизайн-проекті промальовані вже всі деталі приміщення (де буде стояти меблі, яка буде плитка, які будуть шпалери, стелі, план приміщення). Якщо у Вас є засоби для дизайн-проекту вашого приміщення, то це необхідно зробити. Цим займаються дизайнери і ми в цьому Вам допоможемо.

  ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ

  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  «Звернулися з проханням допомогти з ремонтом квартири, був складений дизайн-проект і кошторис. Всі роботи були виконані в строк і якісно. Рекомендую цю будівельну бригаду професіоналів. »

  Олександр 09.06.18

  «Спасибі за якісно виконані роботи.»

  Світлана 12.04.18

  «За відгуками друзів звернулися за ремонтом будинку, ремонт був виконаний на вищому рівні, дуже вдячні Вам, Володимир.»

  Олег 31.10.2019

  «Рекомендую всім, адекватні хлопці.»

  Олександр 12.11.2019

  «Закупили матеріали, склали кошторис, порадили і зробили.»

  Оксана 17.11.2017

  «Знайшли в інтернеті, здивували чистотою, акуратністю і якістю.»

  Наталя 09.04.2017
   0 +
   Лічильник квадратних метрів, які ми відремонтували