Укладання тротуарної плитки

Укладання плитки тротуарної всіх видів і розмірів. Покладіть плитку на своїй ділянці.

Cаме головне при укладанні тротуарної плитки це правильно підготовлена основа. Це 50% успіху. Підготовка підстави виконується в залежності від грунту і навантажень. Що це пішохідна доріжка або проїжджа частина. Наші фахівці допоможуть вам у виборі матеріалів. Також правильному укладанні тротуарної плитки.

Якщо ви вирішили укласти тротуарну плитку . То необхідно підготувати основу. Зняти пухкий грунт і утрамбувати тромбовкою. Вирівняти піском. На пісок укласти геотекстиль. Далі щебінь, геотекстиль і гарцовка. Кожен шар трамбується. Але можливі різні способи укладання. Залежно від призначення ділянки. Іноді потрібно бетонування основи з армировкою. Також необхідно продумати злив води. Злив води досягається просто ухилом. Або установкою зливових лотків під ухилом. Це дуже важливо. Від цього залежить термін служби.

Плитка буває вибролітая і вібропресована . Товщина плитки від 30 мм до 80 мм. Існує дуже багато видіві розмірів. Укладання плитки тротуарної можлива різними схемами та малюнками. З неї роблять доріжки і тротуари. Ще дороги і вимощення. А також двори. Вона має дуже гарний вигляд. Служить довго. Міцність має хорошу. Колір тримає добре. При пошкодженні або усадці. Можна легко виконати заміну і ремонт. По периметру покладеної плитки. Можна встановити бордюр. Або поребрик.

Наші фахівці допоможуть вам в закупівлі матеріалів. Також в укладанні тротуарної плитки на вашій ділянці. Ми знаємо де закупити якісну плитку. Яка прослужить вам довгі роки. У нас є весь необхідний інструмент. Телефонуйте нам. Пишіть нам. Зверніться і ми допоможемо. Вирішимо всі питання.

Вартість робіт від 120 грн. / М2