Штукатурні роботи

Штукатурні роботи. Декоративна штукатурка

Штукатурні роботи проводяться. Для вирівнювання стін. А також для стель по маяках. Вони необхідні для переказу правильної форми вашого приміщення. А також для вирівнювання стін. Можна застосовувати як гіпсові суміші. Так і цементні. Застосовується тоді. Якщо перепад ваших стін і стель. Буде більше 5 мм. Для переказу рівній площині вашої стіни. Потрібна маячная штукатурка. Маячная штукатурка. Виконується по маяках. Це більш краща штукатурка. Для стін і стель. Виставляється по маяках. Для неї застосовуються. Як гіпсові суміші. Так і цементні. Цементні суміші використовуються. Тільки у вологих приміщеннях. А гіпсові всередині приміщень. Існує кілька способів нанесення. Такі як ручним і машинним способом . Другий спосіб швидше та якість краще. Але при невеликому обсязі робіт. Можливо використовувати. І ручний спосіб. Також при великому шарі. Повинна використовуватися сітка. Сітка буває металева і скловолоконна. Ці сітки потрібні. Для того щоб зменшити появи тріщин. Ви повинні це зробити. Тоді ваші стіни будуть ідельні. Потрібно дотримуватися всіх умов.

Вартість штукатурки від 120 грн. / М2

Також виконуємо декоративну штукатурку стін. А саме марморін, венеціанка і травертин та ін. Покажемо зразки. Також приклади робіт. Виконаємо всі види.

Декоративна штукатурка популярний вид обробки. Різних приміщень в наш час. Має дуже цікавий і гарний вигляд. Ми допоможемо втілити всі ваші бажання в життя. Існує дуже багато різних видів декоративки. Ваші стіни стануть гарними . Мистецтво це не пусте слово. Намалюємо картину. Також підберемо декор під ваш дизайн . Проконсультуємо по всіх видах робіт. Допоможемо закупити матеріали. Намалюємо малюнок. Щоб втілити в життя. Допоможемо вам прикрасити ваші стіни. Телефонуйте нам. Пишіть нам. Працюємо 24 години на добу.

Вартість декоративки від 200 грн. / М2

Декоративна штукатурка на стіні