Дизайн проекти

Дизайн проект в Харкові

Дизайн проект

Дизайн – це не тільки красивий малюнок. Але і повний пакет документів. Який включає в себе. Ось це: креслення і візуалізацію (то як все буде виглядати). Етапи складання дизайн-проекту:

1. етап-виконується замер в приміщенні, складається план, узгоджується з замовником план демонтажу і монтажу стін і перегородок , положення меблів, сантехніки тощо.

2. етап план розміщення меблів, освітлювальних приладів, вибір матеріалів.

3. етап готовий дизайн-проект з кресленнями (план підлоги, стелі, стін) візуалізацією і матеріалами.

4. етап – авторський нагляд за виконанням всіх робіт.

У наш час непросто знайти хорошого дизайнера. В якому буде поєднуватися досвід і професіоналізм. Так як дуже небагато людей в цьому розуміють. Хороший дизайнер – це запорука успіху вашої справи. Від нього залежить результат вашого ремонту. Також його унікальність і практичність.

За дизайн-проекту набагато простіше працювати виконавцю. Отже менше виникає запитань у замовника. Спочатку всі учасники ремонту розуміють всю загальну картину робіт. Іноді дизайн-проект може виправлятись по ходу робіт. Таке теж можливо. Ми допоможемо Вам з цим питанням і вирішимо його без особливих проблем.

Найголовніше в цій справі врахувати всі побажання замовника. Щоб його побажання збігалися з результатом. Ми вміємо вести об’єкт з нуля і до повного його завершення. Працюємо тільки на результат і якість своїх робіт. Нам важлива ваша думка і відгуки про наші роботи.

Залишити коментар