Зварювальні роботи

Зварювальні роботи в Харкові. Монтаж металоконструкцій . Виготовлення виробів з металу.

Виготовимо ворота і навіси. А також сходи. Монтуємо балки і колони. Ще ферми. Складемо креслення. Розрахуємо навантаження . Допоможемо в закупівлі матеріалів. Також виконаємо демонтаж металоконструкцій. Телефонуйте нам. Пишіть нам. Відповімо всім. Ви повинні звернутися до фахівців. Які знають що роблять.

Наша бригада монтажників виконає роботи будь-якої складності. За демонтажу і монтажу металу. Все висотники мають посвідчення на допуск до роботи на висоті. Зварювальники посвідчення зварника. Також в наявності весь інструмент. Який необхідний для зварювальних робіт. Знаємо що робимо.

Виконуємо геодезію. А також відбиття кутів. Виготовимо металоконструкції. Є каталог робіт. Які можемо показати замовнику. І запропонуємо варіанти робіт. Монтуємо профлист. Заливаємо бетон і встановимо опалубку. Зварювальні роботи в Харкові проводимо згідно правил безпеки по роботах. Виготовимо на замовлення сходи і ворота. Новачку важко виконати зварювальні роботи. Так як він не знає весь етап робіт. Потрібно довіряти цю роботу фахівцям. Зверніться до нас і ми допоможемо.

Ваші шви будуть в надійних руках. Від правильного шва і матеріалу залежить все зварювання. Також навантаження, які вона буде нести. Іноді від цього буде залежати безпека людей. Також монтаж складних конструкцій. Ви повинні довірити фахівцям. Для того щоб виконати роботи. Вони повинні мати великий досвід. А також весь необхідний інструмент.

Види сварок. Буває газова і дугова. А також плазмова. Найбільш популярна ручне зварювання. Виконується за допомогою електрода і металу. Електроди бувають різних марок і діаметрів. Ходові діамером від 2 мм до 4 мм. Чим товщі метал, тим більше електрод. Чекаємо ваших дзвінків і звернень. Ви повинні звернутися до нас.

Вартість монтажу від 10 000 грн. \ Тонна.

Вартість демонтажу від 1300 грн. \ Тонна.