Стяжка підлоги

Стяжка підлоги Харків, наливна підлога, бетонування підлоги.

Стяжка підлоги Харків виконується для вирівнювання підлоги перепадом від 3 до 8 см (застосовуються готові суміші або ЦПС). Якщо перепад полу більше 8 см застосовується бетонування підлоги. Також є такий вид вирівнювання полу як наливна підлога, перепад від 2 мм до 2 см (готові суміші). Заливка підлоги повинна виконуватися по маяках. Тоді все буде чітко в рівень. В наш час є дуже багато сумішей. Вони служать для різних цілей. Одні призначені для заливки теплих підлог. Інші для заливки пенопласта. Вибирати ці суміші повинен фахівець.

Матеріали і стяжка підлоги

Для стяжки підлоги використовуються різні матеріали. Дешевший варіант це цементно-піщана стяжка. Цементно-піщана стяжка складається з піску і цементу. Цемент М-400 всередині і М-500 зовні. Пісок використовується чистий. Чистий, тобто річковий, митий без сміття. Також додається для посилення добавки і фібра. Розчин для стяжки готується вручну або в бетономішалці. Можна закупити готові ЦПС суміші. Пісок і добавки в такому випадку не потрібні. Необхідно добре перемішувати розчин для його робочих якостей. Також по периметру приміщень укласти демферну стрічку. Демферна стрічка служить захистом від тріщин. Якщо виконати всі ці вимоги. То ваша стяжка прослужить дуже довго.

Наливна підлога

Наливна підлога – це готові суміші товщина до 5 мм. Бувають різних призначень. Мають різну міцність і стійкість до впливів. Вони стійкі до стирання і дії вологи і температури. Використовуються як в квартирах, так і в складських приміщеннях. Ми вам підкажемо який підлогу необхідно вибрати саме для вашого приміщення. Допоможемо закупити всі матеріали. Зробимо все в рівень.

Бетонні підлоги

Бетонні підлоги використовуються для складських приміщень. Також для вирівнювання великих перепадів. Використовується з армировкой і без. Іноді покривається захистом від ударів верхній шар. Те-є втирання спеціальної суміші. Вона надає міцність. Служить для захисту від механічних впливів. Ми допоможемо вам залити ваш підлогу. Закупимо все матеріали. Складемо кошторис на роботи. Телефонуйте нам. Чекаємо ваших дзвінків.

Вартість заливки підлоги від 90 грн. / м2.