Загальні відомості про ремонти

Строительные услуги Харьков

Будівельні послуги. Всі види ремонту. Швидко. Якісно.

Ремонт ділиться на три види : косметичний, капітальний і євроремонт.

Будівельні послуги, які ми оказуємо вказані нижче.

Капітальний ремонт починається з проекту, складання кошторису і узгодження всіх видів робіт з замовником. При капітальному ремонті виконуються демонтажні роботи, вивіз і винос сміття. Після демонтажу встановлюються вікна, двері. Наступним етапом зводяться перегородки, стіни. Далі проводиться монтаж електрики, опалення, водопроводу і каналізації. Після монтажу всіх комунікацій заливається стяжка підлоги, виконується штукатурка стін, монтаж гіпсокартону, стелі, шпаклівка. Останній етап капітального ремонту це укладання підлогового покриття (плитка, ламінат, лінолеум, паркет). Поклейка шпалер, фарбування стін. Установка меблів, електрофурнітури (розеток, вимикачів, ламп), сантехприборів. Після всіх видів робіт виконується прибирання вашого приміщення (за бажанням замовника).

Вартість робіт від 3000 за грн / м2.

Косметичний ремонт передбачає під собою ремонт, який не впливає на інженерні комунікації (водопровід, каналізація, опалення, електрика) і не вносить зміни в конструктивні елементи приміщення.

При косметичному ремонті виконується невелике вирівнювання стін (шпаклівка), підлог (заливка самовирівнюється сумішшю). Оновлення підлогового покриття, декоративного покриття стін і стель. Цей варіант ремонту найбільш економний.

Вартість робіт від 1500 грн / м2.

Євроремонт – це ремонт, який виконується за європейськими стандартами. Що означають ці стандарти? Виконання всіх видів робіт відповідно до встановлених європейських норм. Застосування нових технологій і тільки якісних матеріалів (сертифікованих). Також чимало важливо і те, що якісно виконувати всі роботи повинен фахівець. Який повинен мати відповідний інструмент.

Вартість робіт від 3000 грн / м2.

Дизайн проект – це не тільки красивий малюнок, але і повний пакет документів, який включає в себе: креслення і візуалізацію (то як все буде виглядати). Етапи складання дизайн-проекту: На першому етапі-виконується замер в приміщенні, складається план, узгоджується з замовником план демонтажу і монтажу стін і перегородок, положення меблів, сантехніки тощо. Другий етап план розміщення меблів, освітлювальних приладів, вибір матеріалів. Третій етап готовий дизайн-проект з кресленнями (план підлоги, стелі, стін) візуалізацією і матеріалами. Четвертий етап –авторський нагляд за виконанням всіх робіт.