Натяжні стелі

Натяжні стелі в Харкові. Монтаж натяжних стель різних конструкцій.

У наш час найбільш популярний вид обробки стелі. Недорогий по вартості , швидкий в монтажі, легкий в обслуговуванні. Найбільш популярні виробники натяжних стель – це Європа і Китай , але його також виробляють і в Україні . З натяжної стелі також можливо виготовити різні конструкції. Широкий вибір кольорів полотна. Можливість змонтувати в нього різні світильники, люстри.

Має ряд переваг. Таких як безпечний, служить не менше 10 років , не вимагає догляду, легко миється і демонтується. Також приховує всі нерівності стелі. Ці стелі не мають запаху. Монтуються стелі на профіль.

Профіль буває пластиковий і алюмінієвий . Полотно вставляється в профіль, який прикріплений до стіни. Має гарну звукоізоляцію. Може кріпитися до закладних. Заставних в гіпсі. Буває глянсовий і матовий.

Є у нього і негативні якості. Якості такі як можна його випадково порізати, якщо затоплять зливати воду. Але все це не заважає йому залишатися на першому місці по обробці стелі. Так як є недорогим і швидким способом обробки стелі. Ми вам допоможемо вибрати полотно і змонтувати його правильно. Даємо гарантію на натяжну стелю 10 років.

Монтаж натяжної стелі 20 м2 відбувається за 2-3 години . Квартири в 60 м2 за 6-8 годин.

Вартість монтажу з матеріалом від 150 грн. / М2.

Натяжні стелі в Харкові.