Ремонт квартири

Ремонт квартир в Харкові

Ремонт квартир в Харкові

Ремонт квартир в Харкові . Це нелегкий ремонт. Який вимагає високого рівня підготовки. Цей ремонт повинен передбачати кілька етапів. Етапів таких як підготовчий. Далі виконання самих робіт. В кінці прибирання після ремонту. Також чимало важливо продумати час роботи. Розташування самої квартири. Ще планування і поверховість. У цьому допоможуть Вам наші фахівці. Складемо кошторис . Закупимо матеріали. Підкажемо.

Зробимо дизайн проект. З нами ремонт буде без проблем. Виконаємо всі етапи ремонту. З нуля і до закінчення робіт.

В цьому справа не менш важливо. Як вибрати правильно виконавця цих робіт. Так як від цього буде залежати успіх всього ремонту. Також важливо визначитися з вартістю робіт . Те-є скласти кошторис на роботи. Термінами і гарантією. Гарантія на всі роботи від 1 року і більше. Якщо дотримуватись всіх цих умов. То ремонт буде виконаний без особливих проблем. Виберіть нас. І ми допоможемо у всіх етапах ремонту вашої квартири.

Розглянемо капітальний ремонт квартири.

Те-є демонтаж і заміна всіх комунікацій. Також перенесення стін і перегородок. Сюди входять всі види обробки. На початку робимо демонтаж старої обробки. Потім робимо демонтаж комунікацій. Далі прибираємо і вивозимо сміття. Після демонтажу і вивозу сміття. Приступаємо до монтажу комунікацій. Сюди входить опалення. Ще каналізація і електрика. Якщо буде дизайн проект. Те виконувати ремонт буде простіше.

Далі робимо штукатурку стін.

Штукатурка стін робиться сумішшю. Сумішшю по маяках. По маяках штукатурка готова до поклейки шпалер. У вологих приміщеннях. Необхідна ЦПС (цемент і пісок). Цей варіант дуже трудомісткий. Так як вимагає більше часу. Також навиків роботи. Для підготовки стін під фарбування. Потрібно шпаклювати. Шпаклювати акрилової і фінішною шпаклівкою. Після штукатурки. Заливається стяжка підлоги . Стяжка підлоги буває ручна і машинна. Далі укладається плитка.

Після всіх чорнових робіт

Виконується під чистове оздоблення. Така як поклейка шпалер. Фарбування і натяжна стеля. Після всього ремонту. Ми виконуємо прибирання приміщення. За бажанням замовника. Можемо прибрати приміщення. Виносимо і вивозимо сміття.

Залишити коментар