Гіпсокартонні роботи

Гіпсокартонні роботи

Гіпсокартонні роботи. Монтаж стін і перегородок. Також стелі і конструкцій з гіпсу.

Гіпсокартон дуже зручний і практичний матеріал. Він використовується для вирівнювання стін і стель. А також ніш. Виготовлення конструкцій для дизайну. Буває вологостійкий, вогнетривкий. Ще простий. Відрізняється кольорами і розмірами листів. Кріпиться саморізами на каркас або на клей.

Монтаж гіпсокартону можливий як на каркас. Так і на монтажний клей. Монтується в дуже короткі терміни. З нього зводяться перегородки. Вони мають не погану звукоізоляцію. Простір між двома листами можна заповнити мінватою. Обшивка гіпсом стін може виконуватися в один або два шари. Це залежить від необхідності міцності стіни або перегородки. Також для поліпшення міцності. Необхідно робити крок між стоєвими профілями не більше 400 мм.

За допомогою гіпсокартону можливо зробити багаторівневу стелю і короба. У короба з гіпсу змонтувати світильники, світодіодну стрічку. До коробів кріпиться натяжна стеля. Також виконується з короба прихований карниз під штори.

Гіпсокартонні роботи повинні виконувати фахівці. У яких є відповідний інструмент і навички. При монтажі конструкцій з гіпсу необхідно дотримуватися геометрії і правильної розмітки. Це все можливо за допомогою дизайнера і художника. Складні фігури необхідно виконувати за кресленнями або проектами.

Ми виконуємо роботи будь-якої складності з гіпсу. А саме візерунки і картини. Ще колони. У нас є достатній досвід робіт. Щоб виконати будь-яке поставлене завдання замовником. Телефонуйте нам. Пишіть нам. Працюємо 24 години на добу. Чекаємо ваших дзвінків. Маємо великий досвід. Знаємо як це зробити. І зробимо це.

Вартість монтажу гіпсу стіна від 120 грн. \ М2, стеля від 150 грн. \ М2, перегородка від 180 грн. \ М2.