Плиткові роботи

Плиткові роботи. Укладання плитки та мозаїки на стіну і підлогу.

Укладання плитки дуже трудомісткий процес, який залежить від багатьох чинників. Таких факторів як: якісна штукатурка стін, сама плитка і інструмент. Який використовується при укладанні плитки. Плиткові роботи виконуються з розміткою, рівнем і звичайно ж кваліфікований майстер .

Плитка буває декількох видів: керамічна, керамограніт, граніт. Від виду плитки також залежить вартість її укладання. Керамічною плиткою зазвичай облицьовують стіни. Керамограніт укладають на підлогу. Так як він більш міцний матеріал і стійкий до ударів і подряпин. Гранітна плитка також дуже міцна, але є найдорожчою.

Плитка укладається на клей , який являє собою суху суміш і розбавляється водою. В наш час існує багато різних клеїв для укладання плитки, які класифікуються за розміром плитки. Плитка укладається під гребінку розмір якої підбирається під розмір плитки. Шви можна робити розміром від 1 мм до 5 мм. Затирка використовується зазвичай водостійка різних кольорів. Для різання плитки використовується плиткоріз або макроріз.

Розміри плитки колебляться від 10 * 10 до 1000 * 1000. Оптимальний розмір плитки для підлоги це 30 * 30, 40 * 40, 60 * 60. Для стіни 500 * 250, 300 * 600. Купувати плитку краще в спеціалізованих салонах і магазинах.

Одним з найскладніших укладок плитки є мозаїка, вимагає високої професійності. Буває на паперовій основі і на сітці, клеїться на спеціальний клей, затирається спеціальної затіркою. Ми допоможемо Вам з вибором плитки і її укладанням. 

Вартість укладання плитки від 200 грн. \ М2.