Підлогові покриття

Укладання підлогових покриттів.

Покриття для підлоги . Укладання лінолеуму, ламінату та паркету.

Виконати обробку підлоги можна декількома способами. Такими як лінолеум і ламінат. Також паркет. Найбільш недорогий варіант звичайно ж лінолеум. Це практичний матеріал. Який прослужить довгі роки. Він уклад на попередньо підготовлену поверхню. Але також не варто виключати інші види покриттів. Вони теж мають місце. Мають гарний вигляд. Прослужать довго. Підкажемо вам какой лучше матеріал вибрати. Знаємо що вам підійде. І що прослужить довго.

Лінолеум буває декількох видів. Побутовий, комерція і полукомерція. Відрізняються вони зносостійкість. Зносостійкість ділиться по класах. Чим вище клас, тим краще. При монтажі лінолеуму необхідно залишати зазори між ним і стіною. Зазор в 3-5 мм. Планується необхідно встановлювати не раніше ніж через добу. Лінолеум повинен випрямитися. Існує дуже багато кольорів. Запропонуємо вам на вибір. Знаємо про лінолеумі все. Підберемо. Ви повинні звернути увагу на це покриття. Зверніться до нас. І ми допоможемо вибрати і укласти.

Вартість укладання лінолеуму від 50 грн. \ М2 .

Ламінат це найбільш популярний матеріал в наш час. Який уклад на спеціальну підкладку. Підготовлена поверхня повинна бути гладка і рівна. У наш час дуже багато видів ламінату. Буває різної товщини і розмірів. Укладається на підкладку. Основа під ламінат має бути рівною. Також необхідно залишати зазори до стіни. На товщину кілочків для монтажу. Має класи зносостійкості. Також має багато кольорів. Схожий на дерево. Теплий. Гарний вигляд. Простий в монтажі. Укладемо ламінат.

Вартість укладання ламінату від 70 грн. \ М2 .

Паркет це дорогий варіант обробки підлоги. Який виконується укладанням. На клей або підкладку. Існує дуже багато видів паркету. Починаючи від невеликих розмірів закінчуючи дошкою. Дуже складний і трудомісткий процес. Покривається лаком. Також вже продається готовий. Його можна шліфувати. І покривати лаком. Укладемо ваш паркет.

Вартість укладання паркету від 300 грн. \ М2.

Укладання підлогових покриттів відповідальна справа і вимагає навичок. Ми вам допоможемо з цим. Телефонуйте нам. Пишіть нам. Працюємо 24 години на добу.