Кладка перегородки та стін

Кладка перегородки і стін.  Кладка з газоблоку, піноблоку і цегли.

Для виконання перепланування вашого житла. А також для зведення нових несучих стін. Ще прибудову до вашого будинку. Повинна використовуватися кладка стін. З таких матеріалів. Як цегла і піноблок, а також газоблок. Залежно від призначення стін і перегородок. Необхідно вибрати той чи інший матеріал. З вибором матеріалу. А також правильним виконанням робіт. Вам допоможуть наші фахівці. Телефонуйте нам. Пишіть нам. Виконаємо кладку стін швидко.

Для початку необхідно розрахувати всі навантаження. Навантаження які будуть нести ваші стіни. Виходячи з цього вибирається матеріал. Також чимало важливо розуміти висоту. Висоту вашої будівлі. Ще треба над усіма прорізами. Необхідно монтувати балки і перемички.

Для квартири при зведенні перегородок. Досить використовувати газоблок. Так як газоблок – легкий і міцний матеріал. Матеріал цей використовується також для будівництва будинків. Цей матеріал потім штукатурити. Для нього потрібно армування. Він вогнестійкий матеріал. Також його легко різать. Ще він віддається будь-якій формі.

Кладка перегородки і стін з піноблоку. З піноблоку також зводяться стіни і перегородки. Він має пористу структуру. Для нього застосовуються тільки спеціальні оздоблювальні матеріали. Його необхідно армувати. Так як він має слабку міцність. Цей матеріал. Також він має не ідеальну форму піноблок.

Цегла буває білий і червоний. Ще облицювальний. Має різні розміри і форми. Білий є дуже міцним матеріалом. З нього зводяться стіни зовнішні і внутрішні. Він не вимагає обов’язкової обробки зовні. Він має велику вагу. Такий як червона цегла використовується для внутрішніх робіт. Він має невисоку міцність. Він вимагає обробки. Ще є облицювальна цегла. Він служить для облицювання фасадів і огорож. А також камінів.

Шлакоблок використовується в будівництві невисоких будинків. Він дешевий матеріал. Він має велику вагу. У нього є недоліки. Це його крихкість. Він вимагає обробки. Також він має не дуже привабливий вигляд. Але ціна його дуже цікава. Подумайте над ним.

Вартість кладки від 180 грн. / м2.