Ремонт котеджів

Ремонт дома

Ремонт вашого будинку

 

Ремонт котеджів в Харкові. Цей ремонт найбільш цікавий з точки зору незалежності проведення робіт від сусідів. Також планування і поверховості. Тут можна втілити всі побажання замовника. Такі як по плануванню. Так і по дизайну. Наші дизайнери. А також і інженера. Зможуть втілити ваші бажання в життя.

Ремонт котеджів починається з правильного планування

І грамотно складеного проекту. Згідно проекту. Всі роботи виконуються швидко і якісно. Необхідно визначитись з призначенням всіх кімнат. Виконати розрахунки опалення, води і т.п.

Після всіх підготовчих робіт починається монтаж і прокладка всіх комунікацій згідно проекту. Монтаж каналізації. Далі електрики і водопроводу.

Наступний етап робіт

Це штукатурка стін по маяках. Будь-яким способом. Штукатурка стін готова під поклейку шпалер. Далі виконується влаштування підлоги. Який має на увазі заливку стяжки. Якщо необхідно більш рівне покриття. Тоді заливається наливна підлога. Після йде укладання плитки на стіну і підлогу.

Після чорнової обробки стін і підлоги

Далі настає час чистової обробки. До чистової обробки відноситься поклейка шпалер і натяжна стеля. Також фарбування і шпаклівка. Якщо стіни поштукатурені гіпсовою штукатуркою по маяках. Та ще й машинним способом. То вони готові під шпалери. Якщо їх треба під підфарбовування. Тоді їх необхідно ще шпаклювати . Такими сумішами як Мультіфініш і акрил . Після акрилової шпаклівки. Далі можна виконувати фарбування. Фарбування стін і стелі. Щоб не було тріщин. Треба поклеїти полотно. Ми виконуємо всі етапи ремонту. Виконуємо роботи в строк.

Завершальний етап ремонту вашого будинку. Це натяжна стеля . Його треба виконувати в самому кінці. Після поклейки шпалер. Але профіль встановити треба до шпалер. Якщо правильно і послідовно виконувати ремонт. То проблем з ним не буде.

 

Залишити коментар