Ремонт кафе і ресторанів

Ремонт кафе и ресторанов Харьков

Ремонт кафе і ресторанів в Харкові

Ремонт кафе і ресторанів в Харкові – це одне з найбільш складних видів робіт. Так як має поєднувати в собі практичність, зручність і яскравий дизайн. Зазвичай цей вид ремонту виконується з дизайнером і досвідченим інженером для повного контролю від початку до кінця всіх робіт.

Ми виконуємо ремонти під ключ кафе і ресторанів в Харкові. У нас є достатньо великий досвід в цьому. Це місце не тільки для прийняття їжі, але і для ділових зустрічей. Також досить часто тут проводяться переговори. Значить це місце має виглядати яскраво. Яскраво виглядати так щоб людям хотілося сюди приходити. Для цього необхідно звернутися до нас .

Для початку необхідно звернутися до дизайнера. Дизайнер повинен зробити проект. Після узгодження проекту приступаємо до ремонту. Коли є дизайн-проект працювати набагато простіше. У ньому вже все промальовано і написано. Те-є візуально видно що має бути. Бути має всі так, щоб збігалося з картинкою в проекті.

Також чимало важливо виконувати контроль всіх видів робіт інженером. Особливо електрика, сантехніка та опалення. Так як в цих роботах дуже важливий професіоналізм. Після проведення робіт по сантехніці і електриці приступаємо до обробки.

Оздоблення починається зі штукатурки стін, обшивки гіпсом. Далі заливається стяжка і укладається плитка. Після виконується поклейка шпалер, фарбування стін або декоративна штукатурка.

Залишити коментар