Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи. Монтаж і заміна електропроводки

Монтаж нової проводки. Або заміна старої. Установка щитків. Також заміна лічильників. Це досить складний процес. Ці електромонтажні роботи вимагають особливої уваги. І розуміння всього етапу робіт. Від початку і до кінця. Виконаємо всі роботи. Ви повинні задуматися про заміну старої проводки. Це серйозне питання. Його треба вирішити. Чим швидше тим краще. Ми знаємо як це зробити. І ми допоможемо.

В цьому етапі робіт не мало важлива увага. Треба приділити якості матеріалів. Таких як кабелю і розетки. Ще вимикачі і автомати. Якщо неправильно вибрати матеріали. І неправильно зібрати схему ланцюга. Можуть бути серйозні проблеми. Пов’язані з пожежною безпекою вашого приміщення.

Особливу увагу необхідно приділити реле напруги. Реле напруги захищає від перепадів в мережі. Воно необхідне для уникнення псування ваших електроприладів. При перепаді напруги. Воно вирівнює перепад в мережі.

УЗО – це захист від ураження струмом людини. Працює тільки якщо замінена вся проводка в вашому приміщенні.

Також досить важливе в збірці схеми. Грає роль заземлення ланцюга. Воно також є захистом для Вас. Також для ваших приладів. І не варто цим нехтувати.

Всі роботи виконуються згідно СниП, ГОСТУ і ПУЕ . Так як ці документи і правила. Чітко регламентують всі роботи. У цих правилах і документах вказують всі правила. Вказують кількість розеток. Ще перетину кабелю згідно навантажень на мережу. Також відстань на якому повинні монтувати кабелю. І розетки від підлоги і стелі. Ми знаємо як виконати роботу безпечно. Допоможемо вам. Телефонуйте нам. Ми працюємо 24 години на добу. Дамо гарантію на всі роботи. Запитайте у нас. Відповімо на будь-які питання. Зробимо всі види робіт. Пишіть на пошту.

Реле напряжения-это защиты от перепадов напряжения
Реле напруги. Служить для захисту від перепадів напруги в мережі.

 

Вартість монтажу електропроводки від 120 грн. / точка