Оздоблювальні роботи

Розцінки на оздоблювальні роботи в Харкові. Шпаклівка стін і фарбування стін. А також стель. Ще поклейка шпалер.

Фінішна обробка стін і стель. Це шпаклівка під шпалери і фарбування. А також декоративну штукатурку . Під фарбування необхідна поклейка склополотна. І останній шар наноситься акрилової шпаклівкою. Склополотно це сітка з дрібним осередком. Він необхідний для запобігання тріщин. Акрилова шпаклівка робить більш гладку поверхність. Існує кілька видів шпаклівки. Кожен вид підходить під певну обробку.

Вартість шпаклівки від 70 грн. / М2.

Підготовка стін під шпалери включає в себе шпаклівку фінішну. Поклейка шпалер дуже тонка робота. Вона вимагає правильного підходу. Підходу у виборі матеріалів. А саме шпалери і клей. Також необхідно заґрунтувати поверхню. Потрібно перед наклеюванням. У наш час дуже багато видів шпалер. Шпалери відрізняються за розміром і матеріалом. Найбільш популярний вид це на флізиліновій основі. Вони найбільш практичні. І в поклейкі і в використанні. Але також є  паперові і фотошпалери. Ще вінілові і рідкі шпалери. Якщо ви захочете виконати дизайн за допомогою шпалер. Тоді вам підійдуть фотошпалери. Фотообої дуже цікавий вид обробки вашого приміщення. Ви повинні розглянути цей варіант. Також є 3Д шпалери . 3Д шпалери це хіт.

Вартість поклейки шпалер від 60 грн. \ М2.

Забарвлення стін і стель водоемульсійною фарбою зазвичай проводиться за два рази. Для досягнення найкращого результату . Забарвлення стін повинна виконуватися якісними фарбами. Фарби є глянцеві, матові. Зносостійкі до миття. Ми допоможемо вам у виборі фарб. Зверніться до наших фахівців. Телефонуйте нам. Пишіть нам. Чекаємо на ваш дзвінок. Завжди раді допомогти.

Вартість фарбування стін від 50 грн. \ М2.

Розцінки на оздоблювальні роботи в Харкові.