Ремонт квартири на Дерев’янко

Оздоблення квартири недорого Харків. Тут виконали ремонт кімнати. Ще поклеїли шпалери. Далі натягнули стелю. Ви повинні вибрати цей варіант. Ми допоможемо вам у цьому. вироняем стіни і підлогу. Укласти лінолеум. Підберемо все матеріали.

Уклали плитку на робочу стінку. Зробили отвори. Далі встановимо розетки. Підключимо мийку. Зверніться до нас і ми допоможемо. Так як закупимо матеріали. Ще виберемо плитку. Ви залишитеся задоволені. Підкажемо по всіх роботах. Виберемо клей для плитки. Підберемо затірку. Виконаємо все рези.

На цьому фото туалет. Встановлено інсталяція. Покладена плитка на стіну і підлогу. На стіни 250 * 500. А на підлогу 600 * 600. На стінах кераміка. На підлозі керамограніт. Затирка водостійка. Після плитки встановили унітаз. Підключили його. Подумайте над цим способом монтажу. Він дуже зручний. також практичний. Зверніться до нас. Ми встановимо унітаз. Укладемо плитку. Підкажемо по роботах. Закупимо все матеріали. Всі роботи виконаємо на вищому рівні. Стеля буде з гіпсу. Пошпаклюемо його і пофарбуємо. Також зробимо освітлення.

Оздоблення квартири недорого Харків. У цій кімнаті виконали ремонт з нуля. Залили стяжку підлоги. Вирівняли стіни. Уклали лінолеум на підлогу. На стіни поклеїли шпалери. Шпалери з малюнком. З малюнком красивіше. Натягнули стелю. Зробили освітлення. Виберіть один з цих варіантів. Виконаємо ремонт вашого приміщення під ключ. Підкажемо вам. Допоможемо в ремонті вашого приміщення. Телефонуйте нам. Чекаємо ваших дзвінків.