Ремонт квартири на проспекті Ювілейний

Кухня з меблями. Виготовили меблі під замовлення. Простий і недорогий варіант. Виконали стяжку підлоги. Уклали плитку на підлогу. Виберіть цей варіант ремонту. Будете приємно здивовані. Все просто і практично. Є вбудована мийка. Також багато шаф. Досить полиць. Телефонуйте допоможемо вам вибрати меблі. Недорого під замовлення.

На цьому фото видно як покладений фартух з плитки. Це робоча стінка необхідна для кухні. Так як захистить стіну. Практично і зручно. Є розетки.

Ремонт кімнати в Харкові недорого. Тут виконали монтаж натяжної стелі. Натяжна стеля незвичайного кольору. Світло класика. Шпалери з малюнком. Сполучення декількох видів шпалер. Виберіть цей варіант ремонту кімнати. Допоможемо зробити ремонт вашої кімнати. На стіні встановили телевізор. Недорогий варіант ремонту.

Виконано монтаж світла. На стіні поклеїли шпалери. Шпалери з підбором малюнка. Покладіть на підлозі плитку. Повинні встановити на кутах ПВХ куточки. Вони потрібні для захисту кутів шпалер. Також виконали заміну дверей вхідних. Двері металеві.

Ремонт кімнати в Харкові недорого. Результат ремонту на фото. Покладений лінолеум. На стінах шпалери. Ви повинні встановити плінтус. Виконайте все як на фото. Результат буде хороший. Телефонуйте нам. Виконаємо всі роботи.

Тут ви бачите дизайн кімнати. Один із самих практичних варіантів. Натяжна стеля. Ламінат на підлозі. Пофарбовані стіни.

Стяжка підлоги і шпаклівка стін. Все готово для оздоблення стін і підлоги.