Ремонт квартири по вулиці Клочківська

Обклейка короба і стін шпалерами. Зробили короба з гіпсу. Поштукатурені всі стіни. Встановили заставні під підсвічування. Подумайте над цим варіантом. Виберіть цей варіант. Ми допоможемо вам. Виберемо шпалери. Телефонуйте нам. Пишіть нам. Чекаємо ваших дзвінків.

На цьому фото виконані ніші з гіпсу. У ці ніші потім укладемо стрічку. Лід підсвічування. Стрічку для підсвічування. Закріпимо її всередині ніш. Короба з одних шпалер. А всередині шпалери з малюнком. Поєднання двох видів шпалер. Результат вийшов відмінний. Перед початком всіх робіт необхідно все продумати. Тоді тільки результат не змусить себе чекати. До початку робіт потрібно все промальовувати. Дизайнер все виконає.

Лід підсвічування. Вона складається з стрічки. Стрічка буває різної довжини і квітів. Виконує роль підсвічування. Добре поєднується з світильниками. Світильники плоскі. Бувають різних діаметрів. Підберемо вам світильники. Допоможемо їх встановити. А також підключити. Вони бувають різної потужності. Вибираються виходячи з приміщення. Виберіть такі світильники. Вони підійдуть під будь-яку кімнату. Ми допоможемо вибрати вам дизайн вашої кімнати. Результат буде відмінний. Телефонуйте нам. Пишіть нам. Запитуйте у нас.

Початок ремонту однієї з кімнат. На початку виконали демонтаж шпалер. Винесли меблі. А також сміття. Після були вирівняти стіни. Погрунтовані стіни. Нарізали шпалери. Поклеїли шпалери на короба і стіни. Всі кути були рівно підрізані. Результат вийшов на відмінно. Чекаємо ваших дзвінків.