Ремонт тераси

Ремонт тераси і веранди. Виконана стяжка підлоги. Приступили до укладання плитки на підлогу. Виконаємо також монтаж вікон і дверей. Вікна та двері встановимо будь-яких розмірів. Зверніться до нас і ми допоможемо вам зробити терасу і альтанку. Для того щоб побудувати вашу альтанку необхідний дизайн проект. Проект це все розміри і дизайн альтанки. Виконуємо монтаж покрівлі. Покрівля з різних матеріалів. Чи можемо встановити камін або піч. Камін з різних матеріалів.

Ремонт тераси. Укладання плитки на підлогу виконана. Плитка * дошка * відмінний варіант для підлоги. Ваш пол буде виглядати як звичайна дошка. Плитку для підлоги необхідно використовувати керамограніт. Керамограніт дуже міцний. Затірку бажано використовувати водостійку. Ви повинні використовувати тільки якісні матеріали. Матеріали ми допоможемо закупити.

Існує дуже багато різних видів плитки на підлогу. Будь-якої форми і розмірів. Ви повинні підібрати найбільш відповідний варіант для вас. Але обов’язково вона повинна бути міцна. Міцна значить витримувати удари. У наш час найбільш популярна плитка на підлогу це дошка. Має дуже гарний вигляд. На фото ви побачите її. Найбільш популярна плитка на підлогу 30 * 30, 40 * 40, 60 * 60.

Доріжка з тротуарки. Також ми надаємо послуги з благоустрою вашої ділянки. Сюди входить планування ділянки, укладання тротуарної плитки. Ще при необхідності виконаємо насадження на ділянці. Бетонуючи майданчика. Робимо вимощення. Вивозимо сміття з ділянки. Завантаження і вивезення сміття виконується технікою.