Що таке ремонт під ключ

Ремонт під ключ

У цій статті розглянемо що таке ремонт під ключ . І як його розпочати. Ремонт під ключ має на увазі під собою низку етапів робіт. Починаючи від закупівлі матеріалу. І закінчуючи оздоблювальними роботами. Також не мало важливо скласти кошторис на роботи. Дизайн проект також буде потрібен для реалізації ремонту.

Якщо ви вирішили зробити ремонт під ключ , то ви повинні знайти добрих будівельників . Це буде запорука успіху вашого ремонту. Ремонт починається з нуля і закінчується здаванням об’єкта. Сюди повністю входять всі етапи ремонту. Виконується заливка стяжки, штукатурка стін. Також електрика та опалення. Виконується заміна вікон та дверей. Усі роботи мають виконуватися від початку до кінця.

На першому етапі робіт виконується монтаж електрики та опалення. Після цього необхідно скласти схему розеток і вимикачів. Визначитись із освітленням. Також з підсвічуванням. А найголовніше розрахувати навантаження. Тобто вибрати перетин кабелю. Далі йде заливка стяжки підлоги та штукатурка стін. За рівнем. Після цих чорнових робіт розпочинаються оздоблювальні роботи. Тобто шпаклівка стін і фарбування. Після цього виконується поклейка шпалер та монтаж натяжної стелі. Далі встановлюються розетки та вимикачі. Світильники та меблі. Унітаз та ванна. Виконуючи цей вид ремонту, повинні бути виконані всі етапи.

В наш час прийнято приблизну вартість ремонту під ключ. І вона залишає 2500 грн. за м2 на підлозі. Сюди входять усі види робіт. Які виконуються. Без урахування вартості матеріалів. З усіма матеріалами вартість буде 5000 грн. за м2 по підлозі . Дізнавшись це все, ви можете приблизно скласти бюджет ремонту. Знаючи всі нюанси, буде простіше виконувати ремонт. І позбавиться багатьох проблем. Ми можемо допомогти Вам виконати ремонт. З нами ви будете спокійні та впевнені у вашому ремонті під ключ. Зателефонуйте нам або напишіть. Наша команда виконає усі види робіт без проблем. Закупимо матеріали. Складемо кошторис на роботи. Дамо гарантію. Покажемо свої об’єкти. Наша компанія працює понад 10 років на ринку. Має гарну репутацію. Починайте ремонт зараз.

Залишити коментар